Mean Well WDR-120-48 Zdroj na DIN 120W 48V 1+2f
 bez DPH
DostupnostSkladem
VýrobceMean Well
KódWDR-120-48
Sklad v EU
Skladem (51 ks)
Sklad DE-1
Skladem (85 ks)
Sklad DE-2
Skladem (83 ks)
Napětí OUT48V
Výkonová řada120W
Výbava1-2 fázový
WDR-120-48 od Mean Well – robustní DIN napájecí zdroj 48V/2.5A
Vysoká účinnost, univerzální vstup a bezpečný provoz pro průmysl
  • Průmyslový spínaný zdroj na DIN lištu – modelová řada WDR-120
  • 48V/2.5A výstup pro LED, automatizaci i bezpečnostní techniku
  • Rozšířený rozsah vstupního napětí 180–550VAC / 254–780VDC
  • Energetická účinnost až 92 %
  • Kompletní ochrany před zkratem, přehřátím, přepětím a přetížením
  • Průmyslová schválení: UL508, IEC60950-1, EMC třída B
Série Mean Well WDR-120 představuje profesionální napájecí řešení pro automatizovaná pracoviště, řízení strojů, LED aplikace a další průmyslové instalace. Zdroj poskytuje stabilních 48V při proudu 2.5A, což znamená výkon 120W v kompaktním formátu vhodném pro DIN lištu. Díky širokému vstupnímu rozsahu je možné jeho zapojení do nejrůznějších sítí a rozvodů. Účinnost až 92 % se pozitivně promítá do provozních nákladů a životnosti zařízení. Samozřejmostí je ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí i přehřátí, a dále spolehlivé pasivní chlazení bez nutnosti větráků. Vysoký standard bezpečnosti a odolnosti podtrhují certifikace UL508, IEC60950-1 a EMC třída B.
  • Šetří energii: vysoká účinnost, nízké ztráty
  • Robustnost a životnost: průmyslová konstrukce, dlouhá MTBF, 100% testace
  • Ochrany a schválení: kompletní ochranné prvky, certifikace
  • Instalace na DIN lištu: flexibilita díky širokému rozpětí vstupního napětí
  • Certifikace: UL508, IEC60950-1, EN55011, EMC B
Výběrem tohoto napájecího zdroje získáte renomé značky Mean Well a kompletní servisní zázemí v ČR.
  • Technické údaje: výkon 120W, 48V/2.5A, rozměr 40x125.2x113.5 mm