HLG-240H-12B Stmívatelný zdroj
Mean Well HLG-240H-12B Stmívatelný zdroj pro LED 1
VýrobceMean Well
KódHLG-240H-12B
Sklad Dobrovíz
Skladem (6 ks)
Sklad DE-1
Skladem (19 ks)
Sklad DE-2
Skladem (358 ks)
Napětí OUT12V
Výkonová řada200W
VýbavaSELV, F, PFC
Špičkový napájecí zdroj Mean Well HLG-240H-12B – 12V/16A pro LED technologie i průmysl
Vysoce účinný spínaný zdroj s možností nastavení proudu
  • 192 W výkon – ideální pro rozsáhlé LED sestavy i průmyslová řešení
  • Účinnost 90 % – nízké ztráty a efektivní provoz
  • Stavitelný proud 8–16 A – přizpůsobení různým aplikacím a stmívání
  • Vstupní rozsah 90–305 VAC – univerzální použití pro globální trh
  • Komplexní ochrany – bezpečnost při přepětí, přetížení, zkratu i přehřátí
  • Odolné IP67/IP65 provedení – zvládne i náročné venkovní podmínky a prašnost
  • Vynikající účinnost: Snižuje spotřebu a omezuje tepelné namáhání
  • Odolná konstrukce: Vysoká odolnost vůči vibracím i extrémnímu prostředí
  • Certifikované řešení: Odpovídá evropským a světovým normám pro všechny aplikace
  • Pokročilé ochrany: Kompletní bezpečnostní funkce a automatické obnovení provozu
  • Doporučení: Zachovejte dostatečné chlazení a při návrhu výkonu ponechte rezervu 10–20 %
  • MI6 s.r.o. – odborník na Mean Well v ČR
  • Nejvýhodnější ceny na trhu
  • Garance pravosti a plná podpora
  • Odborná technická asistence a rychlé dodání
Mean Well HLG-240H-12B
HLG-240H-12x
Varianty "x":
A... IP65, výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěných potenciometrů
B... Stmívatelný, IP67, konstantní proud lze nastavit na výstupu pomocí technologie PWM, nebo napětím 1~10VDC, nebo rezistorem
D... Stmívatelný, technologie Timer dimming.... viz originální informace
BLANK...Základní model IP67 bez funkcí
Univerzální vstup 90 ~ 305VAC, 127 ~ 431VDC