Mean Well GS40A07-P1J Spínaný zdroj stolní 40W 7.5
 bez DPH
DostupnostNení skladem
VýrobceMean Well
KódGS40A07-P1J
Napětí OUT7,5V
Výkonová řada40W
40W AC/DC adaptér Mean Well GS40A07-P1J s výstupem 7,5V – spolehlivost a bezpečnost
Univerzální stolní zdroj s certifikacemi pro profesionální i domácí využití
  • Napájecí spínaný adaptér s parametry 7,5V/5,34A
  • Maximální výkon 40W, vhodný pro průmyslové i domácí aplikace
  • Účinnost 85,5 % pro úsporu energie a minimální ztráty
  • Ochrany: ochrana proti přetížení, zkratu i přepětí
  • Vstupní napětí 90–264VAC umožňuje mezinárodní použití