Mean Well ELN-60-12P Stmívatelný PWM zdroj pro LED
 bez DPH
DostupnostNení skladem
VýrobceMean Well
KódELN-60-12P
Napětí OUT12V
Výkonová řada60W
60W napájecí zdroj Mean Well ELN-60-12P vhodný pro LED systémy a průmysl
Profesionální spínaný zdroj s krytím IP64, vysokou účinností a PWM stmíváním
  • Výkonný spínaný zdroj 60W, 12V / 5A
  • Energeticky úsporný provoz s účinností až 82 %
  • Stupeň krytí IP64 – ochrana proti prachu a vodě
  • Integrované ochrany: přepětí, zkrat, přetížení
  • PWM stmívatelný (regulace 1–10V)
  • Certifikace: UL, EN, CSA
Mean Well ELN-60-12P je určen pro spolehlivé napájení LED světel, pásků a aplikací, které vyžadují konstantní 12V DC napětí. Díky maximálnímu výkonu 60W a proudu 5A bezpečně pohání i rozsáhlé instalace. Kompaktní vyhotovení s IP64 přináší možnost použití venku i uvnitř. Rychlá instalace pomocí svorkovnice a úprava výstupních hodnot přes SVR1/SVR2 zajišťuje vysokou flexibilitu. Jedná se o řešení pro LED osvětlení, nápisy, průmyslové řízení nebo menší stroje.
  • Úspora energie: snížení ztrát, delší životnost připojených zařízení
  • Vyšší spolehlivost: testováno pro extrémní podmínky a náročné provozy
  • Bezpečný provoz: trojitá ochrana zdroje i zařízení
  • Možnost nastavení: univerzální vstup (90–264VAC), doladění výstupu dle aplikace
  • Normy: splňuje UL, EN, CSA, EMC i EMI
Kombinace dlouhé životnosti, značky Mean Well a odborného servisu je garancí správné volby.
  • Parametry: výkon 60W, napětí 12V, proud 5A, IP64, rozměry 181×61,5×35 mm