Mean Well DHP-12K1UT-24 zdroj 12800W 24V
 bez DPH
DostupnostNení skladem
Výrobce
KódDHP-12K1UT-24
Napětí OUT24V
Výkonová řada12800W
Spínaný zdroj DHP-12K1UT-24 značky Mean Well – maximální výkon v 1U racku
Kompaktní napájecí systém s enormní proudovou kapacitou
  • Výkonný výstup: až 12 768W a 532A
  • Univerzální vstup: 90–264VAC a 127–370VDC
  • Programovatelný výstup: plynulé nastavení napětí i proudu
  • Inteligentní signalizace: ON/OFF na dálku, T-Alarm, AC-OK, DC-OK
  • Odolná konstrukce: pracovní teplota −30 až +70°C, odolnost vůči EMC, průmyslové certifikace
  • Snadná integrace: rack 1U, kompenzace úbytku napětí, pomocné napájení
DHP-12K1UT-24 je pokročilý průmyslový napájecí zdroj v 1U racku s výkonem až 12 768W (24V, 532A). Ideální řešení pro aplikace, kde je nutnost vysoké spolehlivosti, extrémní proudová rezerva a úsporné rozměry – například v průmyslu, záložních systémech, datových centrech či systémových instalacích. Programovatelné napětí i proud umožní dokonalé přizpůsobení potřebám v reálném provozu. Zdroj je konstruován pro bezchybný provoz i v náročných podmínkách s širokým rozsahem vstupního napětí.
  • Účinnost provozu: snižuje energetické ztráty a náklady
  • Vysoká spolehlivost: MTBF až 4,5 milionu hodin (Telcordia)
  • Bezpečnostní ochrany: přepětí, přetížení, stavy signalizace, EMC filtrace
  • Flexibilita v nastavení: programování hodnot, vzdálené řízení, více pomocných výstupů
  • Certifikace: UL, EN 62368-1, EMC normy pro průmysl
  • Výkon: 12 768W (24V)
  • Proud: až 532A
  • Vstup: 90–264VAC / 127–370VDC
  • Rozměry: 400×482,6×44 mm (rack 1U)