Mean Well NSD15-12D12 Měnič DC/DC regulovatelný 15
VýrobceMean Well
KódNSD15-12D12
Sklad DE-1
Skladem (12 ks)
Sklad DE-2
Skladem (12 ks)
Napětí OUT+-12V
Výkonová řada10~20W
DC-DC měnič Mean Well NSD15-12D12 – dvojitý výstup 12V, výkon 15W
Efektivní napájení pro průmyslové a mobilní zařízení s vysokou účinností
  • Široký vstup 9–18V DC pro univerzální použití
  • Kompaktní 15W výkon s dvojitým 12V výstupem
  • Účinnost až 84 % pro úsporu energie
  • Ochrana proti přetížení a přepětí chrání vaše zařízení
  • Provozní teplota až do +71 °C v robustním provedení
  • Certifikace: UL, TUV, EAC
NSD15-12D12 od Mean Well je spínaný DC-DC měnič poskytující dva nezávislé výstupy 12V a výkon 15W (0,63A na každém výstupu). Výjimečně kompaktní rozměry umožňují instalaci do prostorově omezených zařízení. Vstupní napětí 9–18V dovoluje široké nasazení v průmyslu, automobilovém i mobilním sektoru. Měnič se vyznačuje nízkým výstupním zvlněním (max. 100mVp-p), stabilním napětím, účinným pasivním chlazením a ochranou proti přetížení a přepětí. Výrobek je certifikován dle UL, TUV i EAC standardů.
  • Vysoká účinnost: až 84 % pro snížení ztrát
  • Bezpečné použití: ochrana před přetížením a přepětím
  • Kompaktní konstrukce: snadná integrace do malých zařízení
  • Široký provozní teplotní rozsah: od -25 do +71°C
  • Certifikace dle norem: UL, TUV, EAC
  • Hlavní specifikace: 15W, 2 x 12V/0,63A, vstup 9–18V DC