Mean Well NSD10-48S3 Měnič DC/DC regulovatelný 10W
 bez DPH
DostupnostSkladem
VýrobceMean Well
KódNSD10-48S3
Sklad DE-1
Skladem (10 ks)
Sklad DE-2
Skladem (10 ks)
Napětí OUT3,3V
Výkonová řada10~20W
Průmyslový DC-DC měnič Mean Well NSD10-48S3 (3,3V / 2A)
Kompaktní napájecí modul s vynikající účinností a vysokou spolehlivostí
  • DC-DC měnič s výkonem 6,6W – vhodný pro moderní průmyslová zařízení
  • Účinnost 82 % pro úsporný a chladný provoz
  • Komplexní ochrany proti přetížení, přehřátí, přepětí a zkratu
  • Široký vstupní rozsah 33–75 V DC
  • Kompaktní provedení pro snadnou montáž do zařízení
  • Certifikace UL, TUV, EAC zajišťují provozní bezpečnost
Model NSD10-48S3 od Mean Well je ideální průmyslový DC-DC měnič pro aplikace, kde potřebujete stabilní 3,3V napětí při proudu až 2A. S rozměry 76,2 x 31,5 x 21,8 mm je lehce začleníte i do menších přístrojů. Díky vstupnímu napětí 33–75 V DC jej lze napájet z různých průmyslových zdrojů (strojní rozvody, baterie, trakční systémy).
  • Vysoká efektivita: Účinnost 82 % omezuje ztráty a minimalizuje nutnost aktivního chlazení.
  • Certifikace a EMC: Normy UL60950-1, EN60950-1, EMC třída A, galvanické oddělení I/P–O/P 1,5 kV DC.
  • Flexibilní použití: Výstup nastavíte v rozmezí 3,13–3,47 V, vstupní napětí 33–75 V DC.
  • Mezinárodní použití: Certifikace UL, TUV, EAC pro projekty v EU i mimo ni.
  • Technická specifikace: 3,3 V/2 A, výkon 6,6 W, účinnost 82 %, rozměry 76,2 x 31,5 x 21,8 mm, pracovní teplota -25 až +71 °C, kompletní ochrany, certifikace UL, TUV, EAC.