Mean Well DDRH-30-15DR Měnič DC/DC 15V
 bez DPH
DostupnostSkladem
Výrobce
KódDDRH-30-15DR
Sklad DE-1
Skladem (10 ks)
Sklad DE-2
Skladem (10 ks)
Napětí OUT15V
DDRH-30-15DR od Mean Well – Vysoce účinný DC-DC měnič 15V/2A na DIN lištu
Širokovstupní průmyslový zdroj s bohatou ochranou a certifikací
  • DC-DC spínaný měnič s výkonem 30 W – ideální pro vysokonapěťové aplikace
  • Extrémní vstupní rozpětí 150–1500 VDC pro univerzální nasazení
  • Účinnost až 91 % – omezuje tepelné ztráty
  • Kompletní ochrany (proti přetížení, zkratu, přepětí i opačné polaritě)
  • Kompaktní rozměry s uchycením na DIN lištu do rozvaděčů
  • Mezinárodní certifikace UL, IEC, EAC
Profesionální DC-DC měnič DDRH-30-15DR převádí vysoké napětí v rozmezí 150 až 1500 VDC na stabilní výstupní hodnotu 15 V / 2A. Díky robustnímu tělu, izolační pevnosti 4 kVac a všestranné ochraně vstupu/výstupu je vhodný do průmyslu, energetiky (například FVE, bateriové systémy, dobíjecí stanice), drážních technologií a jiných extrémních provozů. Přístroj je hermeticky zapouzdřený, pasivně chlazený a snadno montovatelný na DIN lištu (TS-35/7.5 nebo TS-35/15).
  • Vysoká účinnost provozu: 91 % – ekonomický a ekologický provoz
  • Životnost a spolehlivost: MTBF 318 000 h (25 °C, MIL-HDBK-217F)
  • Bezpečnost: ochrany proti přetížení (110–300 %), zkratu, přepětí i špatné polaritě
  • Flexibilita: široké vstupní napětí a montáž na DIN lištu
  • Certifikace: UL1741, IEC62109-1, EAC, bezpečný provoz do 5000 m n.m.
  • Kvalitní konstrukce: UL 94V-0 plast, kompletní zapouzdření, vhodný do rozvaděčů
  • Doporučení: montujte na DIN lištu, použijte externí pojistku 4A/1500VDC, provoz až do 5000 m; pro delší životnost doporučujeme výkonovou rezervu