Mean Well A302-100-F3 Střídač DC/AC uprav. sin 24
 bez DPH
DostupnostSkladem
VýrobceMean Well
KódA302-100-F3
Sklad v EU
Skladem (24 ks)
Sklad DE-1
Skladem (18 ks)
Sklad DE-2
Skladem (1 ks)
Napětí OUT24VDC/230VAC
Výkonová řada100W
Měnič napětí Mean Well A302-100-F3 – 12V na 230V, 100W, modifikovaná sinusovka
Výkonný DC/AC měnič do automobilu s 90 % účinností a krátkodobým výkonem 200 W
  • Kompaktní spínaný měnič s výstupem 230V vhodný pro auta, karavany i servisní vozidla
  • Účinnost až 90 % – efektivní provoz s minimálním zahříváním
  • Krátkodobá špička 200 W pro náročnější spotřebiče
  • Komplexní ochrany: proti přetížení, přehřátí, přepětí, zkratu a přepólování
  • USB zásuvka 5 V/500 mA pro dobíjení menších zařízení
  • LED indikace stavu napájení a univerzální evropská zásuvka
Tento spínaný měnič Mean Well A302-100-F3 skvěle poslouží k napájení běžných síťových zařízení z 12V zdroje v autě. Díky rozměrům 65×170 mm se snadno vejde do držáku nápojů nebo jiných prostor v interiéru. Výkon 100 W (krátkodobě až 200 W) umožňuje napájet notebooky, nabíječky, osvětlení a kancelářské vybavení. Moderní technologie a mikroprocesor řídí provoz s vysokou spolehlivostí a účinností až 90 %. Upravený sinusový výstup (modifikovaná sinusovka) je vhodný pro většinu elektrických spotřebičů.